Menu
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

   Firmamız Yüksek Mümessillik Tekstil Gıda İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti  Olarak; 2015 Yılında,1999 Yılından bu güne kadar ki  Dış Ticaret işlemlerinde edinmiş olduğu bilgi ve birikimleri ile İthalat ve İhracat hizmetleri ile Tekstil alanında  Örme Kumaş ,Dokuma Kumaş ,Hazır Ürün, hammadde, tedariki ile Elektronik ürün ithalatı kapsamında , Batarya ve Power Bank ithalatı ( Powerbank ve Batarya ithalatı  için Çevre Uyum Belgesi gereklidir.) Cep Telefonu Aksesuarları ithalatları ve Müşterilerden Gelen talepler doğrultusunda İstenilen ürünün Pazar araştırmasını yaparak Çin’den Ve Avrupa’dan Türkiye’ye Deponuza kadar teslim edilecek şekilde fiyat çalışması yapmaktadır. Bu hizmetimiz ile İstediğiniz ürünlerin kapınıza kadar Gümrük İşlemleri tamamlanarak teslim ediyoruz.  Dış ticaret tecrübesiyle kısa sürede ihracatını ve ithalatını artırmış ve gelen talepler doğrultusunda ithalat ve ihracat  yelpazesini ve ürün gamını genişletmiştir.

Kalite hedefinden ödün vermeden yoluna devam eden firmamız, profesyonel ekibi, sürekli araştırma içerisinde alternatifler bularak “Önce Kalite“ anlayışını kendine görev edinerek, ihracatta ve ithalatda Çin ve Avrupada ülkelerinden  ithalatlarına ve Pazar araştırmalarına  devam etmektedir  Küreselleşme yolunda hızla ilerleyen dünya pazarında tutunmanın ve rekabetin yegâne yolunun ürün çeşitliliğini, yüksek kalitede uygun şartlarda sunmaktan geçtiğinin bilincinde olarak hareket etmektedir.


Kurulduğu günden bugüne kadar engin tecrübesiyle de ihracat ve ithalat noktasında ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yurtdışından gelen talepler doğrultusunda en iyi şekilde piyasa araştırması yaparak, uygun fiyat ve kaliteli ürün ihracatıyla da hizmet vermeye devam etmektedir.

Yüksek Mümessillik Uluslararası ticaret alanında, İç ve Dış ticaret’de  pazarlardaki firmaların ihtiyaçlarını tespit ederek müşterilerinin karlılığını arttırmak, Mevzuat karmaşasından uzak ve sorunsuz bir hizmet sunmak için Profesyonel ekibiyle; kalite ve estetik standartlarını yükseltmeyi, ana ilkeleri olarak belirlemiştir.

Yüksek Mümessillik  , Dış ticaret konusunda uzman personeliyle, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinerek, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu alanlarda (İhracat/İthalat yönetimi, Global yönetim hizmetleri, Tedarik  v.b.) konularında yanınızda yer alır; sizin hedefleriniz, bizim hedeflerimizdir.

2020 yılından itibaren faaliyete geçen yüksek lojistik ve medikal markamız yine kendi ithalatlarımızı içeren medikal ve sağlık ürünlerimizle  çağımızın bütün yeni problemlerini çözmek üzere kurulmuş bir markadır.  Kendimizi insan ihtiyaçları üzerine donanımlayıp en pratik ve  farklı ürünlerle sizlere sunmak .